15.8 C
Skopje
Tuesday, May 30, 2023

Климатско-психолошко оружје успешно тестирано во Санкт Петербург ?! Фото

Мора да се прочита

- Advertisement -spot_img

Новинарот од Кремљ, Дмитриј Смирнов, на својот Телеграм објави фотографија на која комбинацијата на небото, редовите на облаци и светлината на заоѓањето на сонцето над Санкт Петербург создава сцена која потсетува на руското национално знаме.

– Нема пандан на светот: Најновото климатско-психолошко оружје успешно е тестирано во Санкт Петербург – се пошегува тој во својата објава.

- Advertisement -spot_img

Повеќе Вести

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Последно додадено