14.8 C
Skopje
Tuesday, May 30, 2023
- Advertisement -spot_img

Категорија

ЗАНИМЛИВОСТИ

На милиони им се заканува трајно исфрлање од Фејсбук ! Ако и вие ги прекршувате овие три правила, поправете го тоа додека е време

Фејсбук е една од најголемите социјални мрежи во светот, а со неа доаѓаат и еден куп правила. Со текот на годините, компанијата мораше сериозно да...

Отец Хорват ја спомна контроверзната светица и стана хит | ‘Новинарот се обиде да ја испровоцира Мајка Тереза…’

Како пример за тоа како сите можеме да го промениме светот на подобро, отец Стјепан наведе анегдота со Мајка Тереза. Отец Стјепан Иван Хорват, свештеник...

Новости

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img