15.8 C
Skopje
Friday, September 22, 2023

ОТКАЖАНИ ФЕСТИВАЛИТЕ SKOPJE SOUNDS GOOD И SKOPJE CALLING!

Мора да се прочита

- Advertisement -spot_img

Почитувани,

Прво би сакале да им изразиме најдлабоко сочувство на семејствата на починатите во оваа ужасна трагедија што се случи синоќа во Тетово. 

Ова што во моментов се случува овде е практично доказ дека и кога е лошо може да биде уште полошо.

Второ, се разбира дека настаните коишто требаше да се случат денеска )Skopje Sounds Good) и во петок и сабота (Skopje Calling) се откажани поради прогласената тридневна жалост во Македонија. 

Сите што имаат купено влезници за овие настани, можат да направат рефундација на во рок од наредните пет работни дена, почнувајќи од понеделник (13.09) до петок (17.09). 

Ваша, 

Авалон Продукција 

- Advertisement -spot_img

Повеќе Вести

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Последно додадено